Wakacyjne zajęcia w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim to od prawie roku (wow – ale ten czas leci!) miejsce, w którym realizuję swoje pasje, a przy okazji – co tu dużo pisać, płacą mi za to. I sytuację, w której teraz się znajduję można opisać tak: ,,Sprawiłam, by moje hobby stało się pracą, teraz już nie pracuję”.

źródło: demotywatory.pl

źródło: demotywatory.pl

Jednak to, co zawsze podkreślam – nie byłabym tu, gdyby nie blog Mój Miły Czas – wszak wszystko co robię dla innych, najpierw testuję tutaj!

A że wakacje przed nami już dziś zapraszam na wakacyjne spotkania ze mną w Tomaszowie Mazowieckim.

Kawa czy herbata?

Kawa czy herbata?

21 czerwca zapraszam na wykład z przepisami do Miejskiego Ośrodka Kultury na ul. Browarnej 7.

Zapoznamy się ogólnymi informacjami dotyczącymi herbaty i kawy, a następnie przekonamy się, że ,,Słowianie nie gęsi i swoją herbatę i kawę mają” – zaprezentuję przepis na te popularne napoje z naszych rodzimych roślin.

Wakacyjne wWakacyjne warsztaty w DOK-uarsztaty w DOK-u

Wakacyjne warsztaty w DOK-u

18 i 19 lipca zapraszam dzieciaki od lat 7 do Dzielnicowego Ośrodka Kultury na ul. Gminnej 37/39 na warsztaty plastyczno praktyczne ,,O warzywkach, ekologii i zdrowym odżywianiu”. Czekają nas drobne prace ogrodnicze w naszym warzywniaku. Na plastyce stworzymy etykiety dla roślin. Całość uzupełnimy wiedzą o zasadach zdrowego odżywiania.

Więcej informacji dotyczącej moich poczynań można śledzić bezpośrednio na moim facebook’u TUTAJ , czy też na instagram’ie TUTAJ.

Pozdrawiam i zapraszam na spotkanie z naturą
Elżbieta