autor zdjęcia Dariusz Kwapisiewicz

Elżbieta Lenart – autorka bloga

Elżbieta Lenart

Elżbieta Lenart

Urodziłam się w Zakopanem i ku zaskoczeniu ludzi jestem Zakopianką, niestety nie Góralką.  Na szczęście w moich żyłach płynie góralska krew. Daje się to szczególnie odczuć po moim temperamencie i sposobie bycia – zapał, upór i samodzielność – to cechy, które dobrze mnie opisują!

Wychowałam się w drewnianym domku otoczonym lasem, rzeką, ogrodem i zjawiskowymi widokami na Tarty. Od dziecka interesowałam się naturą i wszystkim co mnie otacza. Z moim łaciatym czworonożnym psim przyjacielem przemierzałam okolicę, a uwagę swoją skupiałam na obserwacji kwitnących kwiatów, szumiących drzew i płynących górskich potoków. Rodzina od zawsze mnie wspierała i inspirowała, dużo jej zawdzięczam.

Kreatywności nauczyłam się w Ogólnokształcącej Szkole Sztuk Pięknych imienia Antoniego Kenara w Zakopanem, a wiele tajników pracy artystycznej poznałam w Tatrzańskim Centrum Kultury i Sportu ,,Jutrzenka„. Podstawy wiedzy biologicznej i chemicznej nauczyłam się w I Liceum Ogólnokształcącym imienia Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu.

Jednak to właśnie mój ogród pomógł mi w wyborze studiów: Ogrodnictwo na Uniwersytecie Rolniczym imienia Hugona Kołłątaja w Krakowie. Studia ukończyłam na specjalności roślin leczniczych i prozdrowotnych. Zdobyta wiedza, światopogląd wyniesiony z domu oraz swoiste zmęczenie wielkim miastem spowodowało w moim życiu chęć życia zgodnie z naturą.

Elżbieta Lenart - autorka bloga ,,Mój Miły Czas"

Elżbieta Lenart – autorka bloga ,,Mój Miły Czas”

 

Któregoś dnia postanowiłam dzielić się tym co robię. A wszystko co robię, wykonuję w moim wolnym, miłym dla mnie czasie.

I właśnie tak powstał Mój Miły Czas.

 

Pozdrawiam
Elżbieta